0506 338 07 56

Hijyenik Antalya Koltuk Yıkama

Evlerinde hijyenik ortam arayan bayanlar Antalya koltuk yıkama hizmetlerinden yardım almaktadır. Hanımlar başkasına güvenemediklerinden dolayı genellikle koltuklarını kendileri silmek ister. Büyük bir heyecanla başladıkları silme işlemini yorulunca ağırdan almak zorunda kalırlar. Koltuk yıkama hizmetimiz ev hanımlarının aradığı hijyenden çok daha fazlasını sunmaktadır. Tecrübeli elemanlarımız, gelişmiş cihazlar ve doğal temizlik ürünlerini kullanarak harika sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. İnsanlar profesyonel koltuk yıkama aramaktadır. Firmamız profesyonel hizmetiyle şunları sunmaktadır;

Antalya Koltuk Yıkama

Koltuğun dokumasına özel ve itinalı çalışma
Koltuğun dokusuna ve rengine zarar vermeyecek özel ürünlerin kullanılması
Randevu verilen gün ve saatte işlemin yapılması
Lekeler, pislikler ve istenmeyen görüntülerin anlık değil tamamen çıkarılması
Kısa süre içinde yıkama işleminin yapılması ve ardından özel vakumlu makinelerle kurutulması
Yıkama ve kurutma işlemi tam yapılarak kullanıma hazır bir şekilde teslim edilmesi

Koltuk Yıkama Hangi Sıklıkta Yapılır?

Hanımların tercihine bağlı olarak Antalya koltuk yıkama şirketleri her zaman hizmet vermektedir. Koltuklar üzerinde oturulduğundan dolayı çok kirlenirler. Özellikle oturma odası gibi sık kullanılan mekanlardaki koltuklar daha fazla kirlenir. Çocuk olan evlerde kirlenme daha fazladır. Eline kalemi aldığında koltukları resim defteri gibi kullanan çocukların olduğu evlerde koltuk temizliğine daha fazla ihtiyaç duyulur.

Gözle görülen kirlerin yanı sıra içine sinen bakteri, mikrop ve maytlar vardır. Görünmeyen mayt, bakteri ve mikroplar aslında görünenlerden daha tehlikelidir. Firmamız insan sağlığını tehdit eden ve gözle görünmeyen düşmanları yok edecek temizlik ürünleri kullanmaktadır. Silmek bu düşmanları yok etmez. Doğal ürünlerimiz koltuğun içine işleyerek mayt, bakteri ve mikropları yok eder. Vakumlu ve fanlı makinelerimizle su emilerek kurutulur.

Antalya Koltuk Yıkama Hizmetleri Nasıl Alınır?

İletişim numaraları aranarak hem Antalya koltuk yıkama fiyatları hakkında bilgi öğrene bilir hemde randevu alınabilir. Hanımlar firmamızın yıkadığı koltukların kendi yıkadıklarından çok daha mükemmel olduğunu gördüler. Memnuniyetin artması beraberinde talebi de artırdı. Çok fazla talep olduğundan dolayı iletişim numaralarının aranıp randevu alınması gerekir. Temsilcimiz müşterilerimizin numarasını, adresini alarak randevu vermektedir.

Randevu gününde ve saatinde elemanımız malzemeleri ile hazır bulunmaktadır. Yıkama işlemi bittikten sonra kontroller yapılır. Çıkmayan leke varsa yeni ürünler kullanılarak tekrar müdahale edilir. Koltuk temizliği mükemmel olduğunda işlem sonlandırılır. Hizmetimizin fiyatlandırması koltuk sayısına, yıkama tekniğine göre değişmektedir.

Adres: https://www.sutemizlik.com/