0506 338 07 56

Anında Antalya Temizlik Şirketleri Yanınızda

Hiç beklemediğiniz bir anda yatılı misafirlerinizin geleceğini öğrendiğinizde hemen Antalya temizlik şirketleri iletişim numaralarını aramanız yeterli olacaktır. Bütün ayrıntıları ile en hijyenik temizliği yapan şirketimiz anında size bu konuda yardımcı olabilir. Eleman sayısı az olan şirketlerden randevu almak zorunludur.  Yeterli sayıdaki elemanlarımızla müşterilerimizin her an yanında olmak kuruluş amaçlarımızdandır.

Antalya Ofis Temizliği

Sözleşme usulü çalışan şirketimiz, temizliğe başlamadan önce istenilen temizlik kriterlerini belirleriz. Sonra mekanın büyüklüğüne göre eleman ve malzeme tedariki gerçekleştirilir. Eleman ve malzeme çeşitlerini belirlemek için bir grubumuz öncelikle gidip mekanı görür. Grubun gidip tespit yapması müşterimize doğru fiyat vermemiz için de önemlidir. Müşterimizin isteğine bağlı olarak:

  • Günlük
  • Haftalık
  • Aylık
  • Dönemsel temizliklerde yardımcı olmaktayız.

Antalya Apartman Temizliği Hizmetleri

İnsanların yaşam alanları olduğundan dolayı dairelerinin bulunduğu binaların hijyenine özen gösterdikleri için Antalya Apartman temizliği hizmetlerinden destek almaktadırlar. Gün içerisinde apartmana çok sayıda insan girer ve çıkar. İnsanların giriş ve çıkışları sırasında ayakları ile veya açılan kapı aralığından giren pislikler apartmanda toplanır. Rutin temizlik yapılmadığında bu kirler birikerek insan sağlığını tehdit eder bir hal alırlar.

Apartman yöneticisi ile şirketimiz sözleşme imzalar. Bu sözleşmede;

Hangi günler
Hangi saatler aralığında
Dış mekanların hangi rutinde temizleneceği gibi hususlar bulunur.

Apartman içindeki panolar, korkuluklar, camlar, pencereler, asansör kabini, çerçevesi, posta kutuları ve merdiven basamakları zaten hizmetimiz içindedir. Fakat bina çevresi ile ilgili husus yöneticinin isteğine bağlı olarak değişir.

Antalya Temizlik Şirketleri

Hijyenik Çalışma Alanları İçin Antalya Ofis Temizliği

Hijyen her yerde olduğu gibi işyerlerinde de büyük önem arz ettiğinden dolayı Antalya ofis temizliği yardımı talep edilir. İnsan ve iş yoğunluğunun olmasından dolayı ofisler çok çabuk dağılmakta ve kirlenmektedir. Dağınıklık içinde çalışan personelin dikkatinin dağılmaması için işyeri sahipleri şirketimizden destek alır. Personelin iş yoğunluğu arasında engel olmadan işlerini yapan personelimiz değerli belgeler ve evraklar konusunda oldukça hassastır.

Ofislerde genellikle deri koltuklar kullanılır. Günlük silinen koltuklar belli aralıklarla buhar makinesi ile derinlemesine temizlenir. Zemin döşemelerinde yüksek emişli elektrikli süpürge ile pisliği alındıktan sonra döşemenin cinsine göre tercih edilen temizlik malzemesi ile silinir. Çalışan masaları, camlar, duvarla düzenli olarak temizlenir.