0532 694 07 56

Antalya Ofis Temizliği

Temizlik her zaman gerekli bir iştir. Çünkü, insan sağlığı için en gerekli konulardan birisi de temizlik: Antalya ofis temizliği hizmetleridir. Çalışma hayatının verimliliğini ve sürekliliğini sağlarken malesef en fazla kirlenen ve pislenen yerlerden biriside ofislerdir. 

Antalya ofis temizliği

Neden Ofisler?

Çalışan yönetici ve işçi yoğunluğu üzere en fazla kişi ofislerde bulunuyor. İş arayanlar, normal işçiler ve destek ekipleri ile günlük tozlar oluşuyor. Kimisi uzaktan kimisi yakından gelse de her zaman kirli ve tozlu yerler kalıyor.

İşçilerinize daha güzel bir yer sağlamak için Antalya Temizlik Şirketleri arasında faaliyet göstern bir temizlik şirketi olarak sizlere daha ucuz ve daha kaliteli temizlik hizmetimizi sunuyoruz. Kişisel temizlikten farklı olarak ticari yerlerin temizlenmesinde her zaman dikkatli olmanız gerekiyor. Ofis içi temizlik zamanı Antalya Detay Temizlik olarak ürünlerimizde ve temizlik yaptığımız alanda dikkat ettiğimiz detaylar vardır.

Temizlik Ürünlerimiz

Temizlik ürünlerimiz bizler için bir enerji kaynağıdır. Temizlik ürünlerimiz her zaman orijinal ve kaliteli yerlerden alınmadır. Başlıca ise temizlik ürünlerimizin son kullanma tarihleri her zaman bizim için önemlidir. Çalıştığımız yerdeki insanlara zarar gelmemesi bizim ilk anlayışımızdır. İkinci olarak ise temizliktir.

Merdivenler

Ofisler çoğu zaman iki katlı olduğundan dolayı ikinci kata her zaman iş yoğunluğu üzerinden çıkılıyor. Toplantı alanı veya mutfak olsun her zaman dikkatli bir alan merdivendir. İnip çıkma zamanı ayakkabınız altında kalan tozlar merdivende birikiyor. Ve her defasında çıkarken veya inerken ciğerlerimiz tozla doluyor. Bu yüzden Antalya Detay Temizlik şirketi olarak merdivenleri özenle temizlemekteyiz.

Camlar

Ofislerin olmazsa olmazı camlardır. Camlar kirli olduğunda işçileriniz ofisten nefret ediyor olabilir. Çünkü, temiz bir yerde çalışmak herkesin isteğidir. Kirli bir yerde hiç kimse çalışmaz. İki katlı camlar için özel temizliğimiz ile camlarınızı tertemiz yapacağız.

Masalar Ve Koltuklar

Gelen kişiler koltuklarının temizlenmediği görünce hemen işten ayrılabilir. Çünkü, günlük işinin tamamını nerdeyse oturarak çalışıyor. Bu yüzden özel mikro fiber cihazlarımızla koltukları temizliyoruz.

Ofislerin ayrıca temizlenmesi gereken bölümlerinden biride masalardır. Çünkü, yemekler ve içecekler masa üzerinde yer alıyor. Bu yüzden mikro fiber bezler ile masa üzerinde ki, tüm mikropları ve izlerin tamamını temizliyoruz.

Alanında uzman çalışanlarımız sizlere güler yüzlülüğü ile çalışanlarınızı rahatsız etmeden temizlik yapacaktır.