0532 694 07 56

Antalya Merdiven Temizliği

Bir binanın girişinde ilk dikkat çeken detaylardan biridir merdiven. Ofis, apartman, hastane, yurt, okul ya da bir kafe; hepsinde hem hijyenik hem temiz olması gereken ilkin hedeflerdendir. Özellikle insan –en çok da çocuk- sirkülasyonunun devamlı ve yoğun olduğu bu gibi alanlarda sürekli el temasının da gerçekleştiği merdivenler ve tırabzanların temizliği sağlık ve görsellik açısından son derece önem arz eden bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bağlamda Antalya temizlik şirketleri arasında  Antalya ilinde hizmet veren firmamız sizlere tertemiz basamaklara ve dokunmaktan çekinmeyeceğiniz sağlıklı tırabzanlara sahip olacağınıza dair garantili hizmet temin ediyor. Bu alanda yeteri kadar tecrube ve birikime sahibiz.

Antalya Merdiven Temizliği

Bina temizliği konusunda sizleri ekonomik anlamda yıpratmadan bununla birlikte kaliteden ve profesyonellikten ödün vermeyen Antalya Detay Temizlik bir telefon kadar uzağınızda. Firma olarak, sizlere bilhassa Antalya merdiven temizliği konusunda aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz güvenli ve yetenekli kadronun elinden çıkmış kaliteli temizlik hizmetini sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Hizmetlerimiz

Hizmetlerimizi; apartman, yurt, iş yeri, ev ve ofis olarak ayrı ayrı kategoriler halinde sunmaktayız. Kolay gibi görünen merdiven temizliğinden takip edilmesi gereken ve işi kolaylaştırırken yapan kişiyi de daha az yoran bazı adımlar mevcuttur. Bu kapsamda merdiven temizliği hizmetinden faydalanmak istediğiniz binada ilk olarak silme işleminden evvel toz alma gerçekleştirilir. Buna göre merdivenin apartmanda ya da binanın yaşanılan yeri içinde olmasına bağlı olarak farklı yöntemler uygulanır, bu işlemler gerçekleştirilirken çalışanlarımızın ve siz müşterilerimizin sağlık koşullarını da hesaba katarak gerekli önlemler alınır. Süpürme ve toz alma eylemlerini takiben tırabzanların ve merdiven basamaklarının uygun deterjanlarla silinmesi gerçekleştirilir. Son olarak da temiz su ile durulama ve bir çekçek yardımıyla kurulama işlemleri gerçekleştirilir.

Bütün hizmetlerimiz, temizlik sektöründe kendine haklı bir yer edinmiş olan Antalya Detay Temizlik firmasının temizlik konusunun günlük hayattaki önemini anlamış uzman kadrosu tarafından verilmektedir. Hızlı ve pratik bir şekilde, en uygun maliyetlerle, kaliteli ve doğru yöntem ve malzemeler kullanılarak verdiğimiz temizlik hizmetinden memnun kalacağınızı garanti ederiz. Siz de temiz merdiven basamakları ve tırabzanların hijyeni ve pırıl pırıl görüntüsüne sahip olmak için firmamızla iletişime geçmekte geç kalmayın.