0506 338 07 56

Antalya Koltuk Yıkama

Şimdi sizlere Antalya temizlik şirketi olarak koltuk yıkama ve temizliğinim hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. İşten gelenler yorgunluklarını azaltmak için koltuklara otururlar. Aynı zamanda misafirleriniz veya çocuklarınız dışarıdan gelirken koltuklarınıza otururlar. Bu zaman koltuklarınız kirlenir ve kötü koku vermeye başlar. Eğer koltuğunuzda oturan kişinin bir hastalığı varsa bu koltuktan size ve çocuklarınıza da bulaşabilir. Bu yüzden her bir misafir gittiğinde koltuğunuzu temizlemelisiniz. Koltuğunuzu temizlediniz ve yine aynı kötü koku geliyor. O zaman bir temizlik şirketine baş vurmanız gerekiyor.

Antalya Koltuk Yıkama

Koltuk Nasıl Yıkanılır?

Koltuk yıkamak için öncelikle elinizde bulundurmanız gereken birkaç temizlik ürününe ihtiyacınız var.

Fırça

Fırça sayesinde üz ve arka taraftan koltuklarınızı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Bu durumda koltuğunuza uygun fırça seçmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Koku Giderici

Koltuğunuzda çok az olsa bile her zaman koku olur. Bu yüzden elinizden geldiği kadar kaliteli koku giderici satın alın. Haftada 1 kez koltuğunuza koku giderici sıkarak güzel ve yeni kalmasını sağlayabilirsiniz.

Süpürge

       Süpürge koltuğunuzun iç ve dışında oluşan kirleri almanıza yardımcı oluyor. Bu yüzden süpürgeleri doğru kullanmanız tavsiye olunur.

Bez

Bez sayesinde koltuğunuzun altını ve üst kısımlarını rahatlıkla tertemiz yapabilirsiniz. Bu durumda koltuğunuz parlayacaktır.

Yer Temizleme Fırçası

Yer temizleme fırçası sayesinde koltuğunuzun yüz kısmında oluşan kılları ve kirleri kolaylıkla alabilirsiniz. O zaman zamanınız boşa gitmemiş olacak ve koltuk yıkmaya zamanınız kalacaktır.

Koltuk yıkarken tüm koltuk takımını aynı anda yıkayabilirsiniz. Bu zaman aynı zamanda kuruyup temiz olacaktır. Koltuk takımınızın ilk günkü gibi görünmesini istiyorsanız ayda bir defa yıkamanız gerekebilir.

Ürünlerimizi İnceleyin

Detay Antalya Temizlik Şirketleri olarak, sizlere en kaliteli ve orijinal ürünlerimiz ile temizliğimizi sunarız. Temizlikte iyi performans alamamanızın asıl nedeni aldığınız ürünlerdendir. Aldığınız ürünlerin gerçek olup olmadığını bilmediğiniz için koltuklarınızda kötü koku kalır sadece yüzden temiz görünür ancak öyle değil.

Web sitemize girerek kullandığımız ürünleri görüntüleyebilir ve gerçek olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Neden Antalya Temizlik?

Alanında uzman olan ekibimiz sayesinde her zaman müşterilerimiz güler yüze sahip oluyor. Uygun fiyata yüksek temizlik oranımız ile Antalya koltuk yıkama hizmetlerinde Türkiye'de en büyük temizlik şirketlerinden biride biziz. 2001 yılından başlayarak ambalaj ve temizlik işlerinde profesyonelleştik. 17 yıldır en iyi kaliteyi ve performansı sunuyoruz.