0532 694 07 56

Antalya Apartman Temizliği Firmamız

Binanızda temizlik görevlisi ile uğraşmaktan yorulduysanız Antalya apartman temizliği firmasız olarak güvenilir hizmet ve kaliteli temizlik anlayışımız ile yanınızdayız. Rutin temizlik işlerinizi yaparken binanızın hijyen kalmasını sağlarız. Günümüzde apartman görevlisi bulmak gittikçe zorlaşmaktadır. Kalacak yer ve birçok ek gider gerektiren apartman görevlisi çalıştırmak oldukça maliyet gerektirmektedir. Maddi açının yanında apartman görevlisi ile birçok problem de bina sakinlerinin ve bina yönetiminin canını sıkmaktadır.

Antalya Apartman Temizliği

Oysa ki Antalya’da temizlik konusunda öncü firmamız bina temizliklerinde hiç sorun yaşatmadan kaliteli hizmet sunmaktadır. Temizlik aksaklıkları ve dairelerden gelen şikâyetler apartman yöneticilerinin en büyük sorunuydu. Genel temizlik ve merdiven temizliği sorun olmaktan çıktı. Apartman görevlilerinin yeterince araştırılmadan işe alınmaları ve herhangi bir şirkette kayıtlarının bulunmaması apartman sakinlerinin güvenliklerini tehdit etmekteydi. Sigortasız çalıştırılan apartman görevlileri ile ilgili birçok sorun yaşanabilecekken firmamızla çalışmanız durumunda; kaliteli ve eğitimli güvenilir personelimizle biz temizliğinizi yaparken sizler huzur içinde gününüzü geçirebilirsiniz.

Antalya Merdiven Temizliğinde Neden Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

  • ·       Sizler için önceliğimiz profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışımız. Bu anlayışımızı işe başladığımız andan itibaren hissedeceksiniz.
  • ·       Personellerimiz rutin olarak hizmet içi eğitim almaktadır. Yeterli tecrübeyi kazanana kadar usta stajer mantığı ile çalıştırılmaktadırlar. Apartmanlarımıza usta personellerimizi göndererek oluşabilecek şikayetleri oluşmadan çözmekteyiz.
  • ·       Vermiş olduğumuz Antalya merdiven temizliği hizmetlerinde müşteri memnuniyet garantisi vardır.
  • ·       Apartmandaki kat ve saire sayısına göre gönderdiğimiz personel sayısı değişkenlik göstermektedir. Amacımız en etkili temizliği en kısa sürede yapıp bina sakinlerine rahatsızlık vermemektir.
  • ·       Temizlik personellerimiz binanızdan çıktığında geride mis gibi kokan temiz bir bina bırakacaklardır.

Antalya Apartman Temizliği Detayları

Binanızda temizlik esnasında dip köşe her yer itina ile temizlenir. Sizlerin Özellikle su saatlerinin olduğu zemin katlarda köşeleri saran örümcek ağları ve haşereler zamanla binanız için tehdit oluşturabilmektedir. Düzenli temizlenen binalarda bu tarz sorunlar ortaya çıkmamaktadır.

Bina camlarınız silinip, apartman içerisinde en görülmez yerler bile tertemizken çocuklarınız bina içerisinde güvenle koşuştururken bizlerde işimizi en iyi şekilde yapmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Antalya iline hakkettiği temizlik hizmetini en uygun şartlarda sunmaktayız. Antalya apartman temizliği hizmeti bakımından şanlı bir ilimizdir. Çünkü bölgede uluslar