0532 694 07 56

Antalya Apartman Temizliği Nasıl Yapılır?

Nitelikli ve kaliteli Antalya apartman temizliği konusunda öncü firmamız ortak kullanım alanları temizliği konusunda size profesyonel çözümler sunmaktadır. Günümüzde apartman temizlik yöntemleri apartman sakinleri arasında muhalefet oluşturup huzur ortamının bozulmasına neden olmaktadır. Sizlere en kaliteli hizmeti deneyimli personelimiz ile vermekteyiz.

Antalya Apartman Temizliği

 

Personel seçimimizde aile ortamına uygun disiplinli ve güvenilir personeller seçerken sizlerin ihtiyaçlarını ön planda tutmaktayız.  Antalya apartman temizliği konusunda öncü firmamız referans müşterileri ile en güvenli hizmeti vermektedir.

Apartman Temizliğinde Neler Yapılmaktadır?

  • Öncelikle apartman içerisinde bütün binanın kirlerinin toplandığı ve temizlemesi oldukça emek isteyen merdivenler fırça ve mopla silinmektedir.
  • Apartman temizliği uzman kadromuzda ekip halinde yapılmaktadır.
  • Genellikle temizliklerde önemsenmeyen ve çocuklarımız için zararlı mikropları barındırabilecek olan dış kapı ve korkuluklar temizlenmektedir.
  • Asansör dış ve içerisi, kapı önleri itina ile temizlenmektedir.
  • Kapıya yapıştırılan reklam etiketlerinden kapınıza hiçbir zarar verilmeden kurtulabilirsiniz.
  • Posta kutusu, su sayaçları, elektrik göstergeleri temizlenmektedir.
  • Binanızın her köşesi hijyenik olacak şekilde temizleriz.
  • Sigortalı ve güvenilir temizlik personellerimiz ile kaliteli hizmet sunarız.
  • Çalışanlarımız iş kıyafeti ile çalıştıkları için bina içerisinde çalışan personel oldukları hemen anlaşılmaktadır. Binanıza giren herhangi bir insanla karıştırılma riskleri olmaz.
  • Personellerimizin yakalarında olan personel kimlik kartı ile hangi personelimizin hangi bölümleri temizlediği tarafımızdan bilinmektedir. Bu da kontrol mekanizmamızın en üst düzeyde çalışmasını sağlamaktadır.

Antalya Merdiven Temizliğinde Öncü Firmamız

Apartman sakinlerinin ve yönetiminin en büyük problemini Antalya apartman temizliği firması olarak profesyonel temizlik hizmeti sunmaktayız. Özellikle apartman yöneticileri için büyük problem teşkil eden bu hizmet kurumsal hizmet kalitesi sunan firmamız ile çözülmektedir.

Antalya’da referans müşterimizle sizleri de referans listemize katmaktan onur duyarız. Bizim için öncelik müşteri memnuniyet ve güvenidir. Gün geçtikçe kendimizi geliştirirken hizmet içi eğitimlerle personel kalitemizi de ileriye taşımaktayız.  Tüm Türkiye’de olduğu gibi Antalya ilimizde de artık Apartman temizlikleri şirketler aracılığı ile yaptırılmakta ve bina görevlileri ile bire bir uğraşma zahmetinden Apartman yönetimi kurtulmaktadır.