0532 694 07 56

Antalya Koltuk Yıkama İşleri

Yaşam alanlarında kullanılan aksesuarların kirlenmesinin yanı sıra temizliği daha zor olan koltuk takımlarının sıklıkla kirlenme sorunu ile karşılaşılması Antalya temizlik şirketleri faaliyetleri açısından Antalya koltuk yıkama hizmetlerine olan gerekliliği doğurmuştur. Antalya koltuk yıkama hizmetleri evlerde uygulanabildiği gibi ofis ve fabrika gibi çalışma alanlarınızın da bulunduğu ortamlarda da tercih edilmektedir. Temiz bir ortamda hem çalışma adına safedilen emekten alınan verim artmakta hem de sağlık açısından tehdit oluşturan bakteriler ortadan kalkmaktadır. Sağlıklı bir ortam için kaliteli ürünler ve bilinçli personeller şarttır. Firmamız bünyesinde çalışan nitelikli personeller eşliğinde kaliteli hizmetin kapılarını açmaktayız. Tercih edilme noktasında sektör içerisinde il bazında belirli standartları yakalamış olan firmamız kaliteli hizmetlerinden ödün vermemektedir.

Antalya Koltuk Yıkama

Antalya Koltuk Yıkama Püf Noktaları

Koltuk yıkama hizmetlerini Antalya ofis temizliği hizmetleri ile birlikte sağlayan firmamız kusursuz bir temizleme işlemi gerçekleştirmektedir. Bina dış cephesi temizlemesinden halı temizleme hizmetlerine kadar faaliyetleri bulunan firmamız koltuk yıkama noktasında da püf noktaları dikkate alarak hizmetlerini yürütmektedir. Kirli görünen koltuklar devamlı bir temizleme işlemi gerektirmektedir. Peki, temizlik işlemini yaparken nelere dikkat ediyoruz.

  • Temizlikte büyülü etkisi kanıtlanmış olan Arap sabunu koltuk temizleme işlemi sırasında da kullanılmaktadır.
  • Uygun temizleyicilerin kullanılması koltukların kumaşlarının yıpranmamasında önemli rol oynar. İyice sıkılmış bir bez koltuğun yıpranmasının önüne geçmektedir.
  • Kullanılacak deterjanların etkisi ve köpüren bir yapıda olması derinlemesine temizlik için önemli olmaktadır.
  • Koltukların temizlenmesinde çeşitli ürünlerin karıştırılarak kullanılması önerilmemektedir. Personellerimiz bu doğrultuda gerekli eğitimleri almış olup uygun olan en etkili ürünün seçilmesi noktasında gerekli bilince sahiptir.
  • En çok kirlenen eşyalar arasında yer alan koltuk takımları için temizlik esnasında kullanılacak suyun sıcaklığına ve makine ayarına da dikkat edilmektedir.
  • Durulama işlemi koltuk üzerinde malzemeye ilişkin kalıntının kalmaması açısından dikkat edilmesi gereken noktalardan biri olup titizlikle gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Uygun Fiyatlı Antalya Koltuk Yıkama Hizmetleri

Firmamız Antalya Koltuk Yıkama hizmetlerini yürütmekte olup bilinçli personelleri bünyesinde barındırarak Antalya ev temizliği hizmetlerini de sunmaktadır. Kaliteli hizmetin adresi olan firmamızdan alınan memnuniyet oldukça fazladır. Müşteri isteklerine cevap niteliğinde olan kaliteli ev, ofis, büro temizleme hizmetlerimize eğitimli kişilerce uygun ürün seçimi ile yürütülmektedir. Etkili bir ürün ile derinlemesine temizleme gerçekleştirilmektedir. Örneğin cam yüzeylerde temizlik için önerilen marka ve maddelerin kullanımı yüzeyin solmaması açısından oldukça önem taşımaktadır. Buna benzer temizleme işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken noktalara gereken hassasiyet gösterilmektedir.