0532 694 07 56

Antalya Merdiven Temizliği Hizmetleri

Günümüz şartlarında çoğumuz kalabalık mekânlarda çalışmakta veya büyük apartmanlarda oturmaktayız ve yüzlerce kişi aynı merdiveni kullanmaktayız bu durumda Antalya merdiven temizliği hizmetleri sunan firmamız çağımızın gerektirdiği bu ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır. Kalabalıklar tarafından kullanılan merdivenlerin uygun şekilde temizlenmesi de önem kazanmaktadır. Firmamız tarafından apartman veya işyerleriniz merdiven temizliği ihtiyacınıza göre rutin bir şekilde yapılmaktadır. Merdiven temizliğinde dikkat edilmesi gereken hususlar vardır:

Antalya merdiven temizliği

  • Merdivenler genellikle kaygan zeminler oldukları için ıslak kalmamalıdır.
  • Temizlik çalışması esnasında uyarı levhaları konulmalıdır.
  • Merdivenleri kullananları rahatsız etmeyecek temizlik malzemesi kullanılmalıdır.( Temizlik malzemeleri içerdikleri kimyasallar ve kokular sebebiyle rahatsız edici olabilir.)
  • Titiz ve sessiz çalışılmalıdır.
  • İş sağlığı ve güvenliği kurallarına dikkat edilmelidir.

Firmamız tarafından tüm ayrıntılar göz önüne alınarak çalışılmaktadır. Tecrübeli ve güvenilir personelimizle kaliteli hizmet sunmaktan gururluyuz.

Antalya Ofis Temizliği Hizmetleri

Büyük ve gelişmiş şehirlerde insanların çoğunluğu gününün büyük kısmını ofis ve işyerlerinde geçirmekteler böyle olunca Antalya ofis temizliği hızla gelişen sektörlerden biri haline geldi. Sektördeki hızlı gelişime ayak uyduran firmamız, hijyenik ve kaliteli temizlik hizmetlerini güvenilir ve tecrübeli personeli ile sizlere ulaştırmaktadır. Titiz çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendine prensip edinmiş firmamız ofis temizliğinde de iddialıdır. Ofis temizliği ihtiyaç duyduğunuz aralıklarla veya haftalık rutinler halinde yapılabilmektedir. Ofis temizliğinde; tüm yüzeylerin, camların, kapıların,  mobilya, masa, sandalye ve ofis cihazlarının temizliği itina ile yapılır. Kullanılan temizlik malzemeleri sağlığa, mobilya ve cihazlara zarar vermez.

Antalya Temizlik Şirketleri En İyi Hizmet Kalitesi

Güvenilir ve uzman personel ile Antalya temizlik şirketleri içinde öncü firmamız daima müşteri memnuniyetini düşünür. Hijyen koşullarına uygun temizlik hizmeti sunan firmamız kullandığı temizlik ürünlerinin kalitesine verdiği önemle her zaman müşterilerinin sağlıklı bir ortamda bulunmaları için çaba göstermektedir.Yaşam alanlarının temizliği için antialerjik ürünler kullanmaktayız. Kullanılan temizlik malzemeleri sağlığı tehdit edici içerikler barındırmaz. Son teknoloji makinelerle yapılan temizlik sayesinde gönül rahatlığı ile evinizin veya iş yerinizin konforlu ortamında sağlıklı zamanlar geçirebilirsiniz.Hizmet kalitesini sürekli yükseltmeyi hedefleyen firmamız uygun ücret çizelgesi ile de bütçenizi memnun etmeyi hedeflemektedir.