0506 338 07 56

Antalya Temizlik Şirketleri Hizmet Alanları

İnsanın sağlığı için yaşadığı alanın mikroplar ve bakterilerden arındırılmış olması gerektiğinden Lara temizlik şirketleri tercih edilir. Gözle görülmeyen bu canlılar insanda meydana gelen birçok hastalığın ana nedenidir. Şirketimi insanın çalıştığı, bulunduğu, gezdiği her yer vardır. Buna göre;

Antalya Merdiven Temizliği

  • Daire, villa, konutlar
  • İnşaat ve tadilat sonrası temizlik
  • Bahçe ve çevre
  • Ofis, işyeri ve fabrikalar
  • Cam, kaplama dış cephe
  • Cami, okul gibi kamu kuruluşları
  • Yangın veya sel gibi afetlerden sonraki temizlikler
  • Yat ve tekne gibi yaşanılan araçlar
  • Endüstriyel alanları temizliği şirketimizin hizmet alanları içerisindedir.

Çalışan bayanların, ev hanımlarının, bekar erkeklerin tercihlerine göre diledikleri saatte hizmet verebilmemiz için iletişim telefonlarımızdan bizleri aramaları yeterlidir. Yıllık sözleşme imzalayarak rutin hizmet verdiklerimizin aramalarına gerek yoktur.

Lara Apartman Temizliği Sayesinde Temiz Kokan Binalar

Ortak yaşam alanı olduğundan Lara apartman temizliği büyük bir ihtiyaçtır. Daire sakinleri kapılarının önünü temizler. Fakat bu apartmanın temizliği için yeterli olmayacaktır.  Apartman içerisindeki diğer pislikler anında temiz olan mekanları kirletmektedir. Yaşayan insanların sağlığı düşünülerek şirketimizin hizmetlerinden günlük, haftalık, aylık veya yıllık genel olmak üzere destek alınmaktadır. Bina yönetimi ile imzaladığımız sözleşmeye sadık kalarak eksiksiz ve kusursuz hizmet sunmaktayız.

Binanın büyüklüğüne göre personel görevlendiririz. Birinci kalite ürünlerini yanında götüren personelimiz merdiven basamakları, korkulukları, asansör kabini, asansör kapıları, camları, pencereleri, ilan panosu ve posta kutularını temizler. Temizlik bittikten sonra bina havalandırılır. Ardından parfüm sıkılarak tertemiz teslim edilir.

Çalışanlara En Büyük Destek Lara Ofis Temizliği

Sayısız insanın girip çıktığı, personelin çalışmalarını aktif olarak yürüttüğü mekanlarda Lara ofis temizliği avantajlarının sunulması şarttır.  Ofislerde kırtasiye işleri yapıldığından çok çabuk dağılmaktadır. Dağılan ortamın çalışan zihinlerini dağıtmaması için düzenli olarak toparlanması ve temizlenmesi gerekir. Toz kokan, kirli masaları olan bir mekanda hiç kimse verimli çalışamaz. Şirketimizin deneyimli ve eğitimli personeli ofis çalışanlarının işlerine engel olmadan temizliğini profesyonelce yaparlar.

Şirketimizden bir ekip temizlik planlaması yapabilmek için ofise ön ziyaret gerçekleştirir. Bu ziyarette mekanın büyüklüğüne göre eleman sayısı ve döşeme malzemesine göre temizlik ürünleri seçimi yapılır. Ofisin durumuna göre yapılan plana göre temizlik hizmetleri verilmeye başlar.