0532 694 07 56

Detay İle Antalya Merdiven Temizliği

Bir binanın ilk kullanıldığı yer olan merdivenler, Antalya merdiven temizliği ile her daim ışıl ışıl. Aslan yattığı yerden belli olur, bir bina ise; merdivenlerinden belli olur. Merdivenler temizse bina da temizdir. Kullanılan binanın ortamını anlamak için merdivenlerine bakmak yeterli olur.  Çünkü daha binaya girmek için ilk adım atılan yer, merdivenlerdir. Temizlik merdivenden başlar. Merdiven temizliği çok önemlidir. Ayakkabı ile toplu olarak kullanılan bu alanlar, dışarıdan gelen bütün mikrobu barındırır. Ve temizliği çok itina ister. İyi temizlenmezse, kirler yapışıp kalır, pekişir. Ortamdan geçen kişilerin ayakkabısına yapışır. İyi temizlenmeyen merdiven korkulukları ile elden ele mikrop, hastalık yayılır. Biz işimizi farkındalıkla yapıyor merdivenleri bütün kir ve mikroptan arındırıyoruz.

Antalya Merdiven Temizliği

Merdiven Temizliği Alanları

Binanın girişinde bulunan merdivenin; temiz, pak, hijyenik, sağlıklı olmasını sağlayan Antalya’daki en iyi temizlik firması, Antalya merdiven temizliği hizmetinde iddialıdır. Müşterileri daima memnun kalır. İşini standartların üzerinde yapar.

Merdiven temizliğin alanları şunlardır;

  • Merdiven basamakları,
  • Merdiven köşeleri,
  • Tırabzanlar (merdiven korkulukları),
  • Merdiven altları,
  • Paspaslar,

Önce merdivenlerdeki çöp, atık vs. kabası alınır. Ardından yıkanır, silinir, durulanır, kurulanır. Merdiven altları yıkanır, durulanır, kurulanır. Su birikme ihtimali olan bölgeler paspasla veya vileda ile suyu sık sık değiştirilerek silinir. Tırabzanlar, insan sağlığına zarar vermeyecek sabun ve deterjanla yıkanır veya silinir. Paspaslar silkelenir.

Neden Merdiven Temizliği?

Belki ayakkabılarımızla eve girmiyoruz ama ellerimizi her yere dokunuyoruz, merdiven korkuluklarına tutunup, Antalya merdiven temizliği ile güvenle ilerliyoruz. Elimizdeki göremediğimiz milyonlarca mikrop, bakteri merdiven korkulukta kalıyor, arkadan gelen kişi ya da kişiler de aynı korkuluğa tutunuyor böylece mikrop her yere ve herkese yayılmış oluyor. Merdiven korkulukları(tırabzanlar) sık sık temizlendiğinde ancak kötü etkisi ortadan kalkıyor. Ancak bu ayrıntıyı pek çok kişi unutuyor. Bizim temizlik şirketimiz ise asla unutmuyor. Temizliğin sadece gözle görülen kısımda olmadığını iyi biliyoruz. Mikropların kol gezdiği yerleri daha titizlikle temizliyoruz. Antalya’nın en kapsamlı, kaliteli, kolay ulaşılabilir temizlik şirketi olmaya devam ediyoruz.