0532 694 07 56

Detay İle Antalya Ofis Temizliği

Ofise en büyük destek, Antalya ofis temizliği ile olur. Ofisinizin çekici, cazip, gözde yer olmasını istiyorsanız bizim temizlik firmamızı tercih etmelisiniz. Biz, ofis temizliğinde en başarılı ve bilinçli firmayız. Ortamın temiz olması daha kolay iş olanağı sunar, verimliliği arttırır. Sizler işinizin hakkını verirken biz ise temizliğimizin hakkını veririz. Enerjinizi işinize yoğunlaştırır, temizliğin ayrıntısıyla biz ilgileniriz. Size büyük kolaylıklar sağlarız.

Antalya Ofis Temizliği

Hastalık ve mikroptan korunur işinizden uzak kalmazsınız. Ortamda çalışan iş arkadaşlarınızı, bakteri riskinden korur performansınızı arttırırsınız. Bizim sayemizde temiz ofisiniz, toplum tarafından sevilen ve saygı duyulan yerler olur. Hafızalarda iyi hisler ve mis kokular bırakır. Ofis temizliği esasında çalışanlarının sağlılığını doğrudan etkilemektedir. Zira ofislerde çok sayıda çalışan bulunmaktadır. Çalışma alanlarının gerekli hijyen şartlarını kapsamıyor olması ise beraberinde çeşitli rahatsızlıkları da getiren bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ofis Temizliği Malzemeleri

Ofis malzemelerinin ömrünü uzatmak isteyen, Antalya ofis temizliği alanında en başarılı ve güvenilir firmadır. Kaliteden asla ödün vermez, ofis malzemelerini profesyonelce temizler, güler yüzle hizmet verir. Düzenli temizliği ile ofislerde kirin, tozun, bakterinin, kötü kokunun oluşmasına fırsat vermez. Size de keyifli çalışmak kalır.

 Ofis temizliğinde kullanılan malzemeler ise şunlardır;

  • Çöp poşeti
  • Toz bezi
  • Cam bezi
  • Sprey şişesi
  • Elektrik süpürgesi
  • Paspas
  • Gerekli dezenfekte ürünleri
  • Eldiven

Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

Ofis çalışanlarını rahatsız etmeyen, Antalya ofis temizliği ofis çalışama saatleri dışında temizlik yapar. Önce ortamın düzeni sağlanır. Çöpler ve gereksiz malzemeler atılır. Dosya, evrak vs. dağılmaması için bir noktada toplanır, temizlik sonunda yerlerine yerleştirilir. Masalar, sandalye ve dolaplar silinir, kurulanır, özenle yerleştirilir. Elektronik makineler kuru bezle silinir.

Çekmeceler boşaltılır silinir. Kapı kolları ve ortak kullanılan alanlar titizlikle temizlenir. Yerler süpürülür ve silinir. Zemin parke veya betonsa ona göre bir tercih ayarlanır. Pencereler silinmeden önce perdeler temizlenir veya yıkanır. Pencereler silinir, kurulanır. Mutfak, lavabo, tuvalet gibi ortak kullanım alanları dezenfekte edilerek temizlenir, kapıları duvarları temizlenir. Çöpler boşaltılır, yeni torba takılır. Biten malzemeler yerine yenisi yerleştirilir.