0506 338 07 56

Elin Ulaşamadığı Yerde Antalya temizlik şirketleri

Bayanların çoğunluğu Antalya Temizlik şirketleri hizmetlerini tecrübe etmediğinden dolayı ev temizliklerini kendileri yapmayı tercih etmektedir. Hanımlar çeşitli nedenlerden dolayı temizliklerini kendileri yapıyor olabilir. Fakat insan elinin ulaşabildiği yerler sınırlıdır. İnsanın yapamadığı fakat son teknolojilerle donatılmış cihazların yapabildiği detaylı temizlikler vardır. Şirketimiz, detaylı temizliklerinde buhar makinesi, vakum makinesi gibi en son teknolojiyle geliştirilmiş makineler kullanmaktadır. 

Antalya Temizlik Şirketleri

İnsanın ulaşamadığı yerlerdeki kirler yapılan temizliğin kısa sürede bozulmasına neden olmaktadır. Şirketimiz insanın ulaşamadığı;

  • Petek arkaları ve dökme peteklerin araları
  • Dış cepheler
  • Yüksek katlardaki camlar
  • Koltukların ve halıların silinmesi
  • Yüksek tavanlı evlerin tam boy olarak tasarlanmış camları, pencereleri
  • Mermer gibi malzemeden döşenmiş zeminin cilalanması ve yıkanması
  • Duvarların silinmesi işlemlerini pratik ve hijyenik bir şekilde yapmaktadır.

Çalışmak Sizden Antalya Ofis Temizliği Bizden

Her gün çok sayıda insanın girip çıktığı, aktif çalışma hayatının devam ettiği mekanlar çok hızlı kirlendiğinden Antalya Ofis temizliği hizmetlerinin farklılığı ve avantajları tecrübe edilmelidir. Şirketimiz temizlik konusunda anlaştığı ofise öncelikle bir ziyaret gerçekleştirir. Bu ziyarette mekanın büyüklüğü ve yapımında, tasarımında kullanılan yapı malzemelerinin özellikleri keşfedilir. Yapılan keşfin sonucuna göre eleman sayısı ayaralanı ve ürün tercihi yapılır.

Ofisteki döşemelerin, mobilyaların çeşidine göre kullandığımız özel temizlik ürünleri temizliğimizin daha hijyenik ve sağlıklı olmasına neden olur. Doğal ürünler olduğundan dolayı temizlik daha uzun süre kalıcı olur. Günlük temizliğin yanı sıra, mesai bitiminde destek için gönderdiğimiz ekstra personeli ile rutin temizliğimizi tamamlarız. Haftalık ve aylık temizlikler ise daha detaylı olmaktadır.

Antalya Temizlik Şirketleri

Antalya Merdiven Temizliği Hizmetlerinde Nelere Dikkat Edilir?

Devamlı giren çıkanın olduğu binaların temiz kalması ve hijyeninin devamlı olabilmesi Antalya merdiven temizliği ile mümkün olmaktadır. Çok dairesi ve çok sayıda oturanı bulunan binalar çok çabuk kirlenir. Düzenli yapılan temizlikle binada yaşayanların sağlıkları güvence altına alınır. Temizliğin yapılış şekli kadar neyin nerede kullanılacağı ve kullanılacak ürünlerin doğru seçilmesi de önemlidir.

Şirketimiz, temizlikle alakalı gündemi yakından takip etmektedir. Apartman temizliği yeniliklerini dikkate alarak çalışma sistemimizi oluşturmaktayız. Temizliğe başlamadan önce planlama yapılır. Ardından temizlik yapılır. Şefimiz temizliği kontrol eder, eksik bulursa yeniden temizlettirir. Formu doldurur ve apartman yöneticisine teslim eder.