0532 694 07 56

En Uygun Fiyatlarla Antalya Ofis Temizliği

Ekonomik krizler işyeri sahiplerini çeşitli konularda kısıtlamalara sevk etmektedir fakat Antalya ofis temizliği sunduğu uygun fiyatlarla işveren maddi kolaylıklar sunmaktadır. İnsan hayatında her konuda sınırlamalar koyabilir. Ancak temizlik insan sağlığını direkt olarak etkilediğinden bu konunun tasarrufu olmaz. Çok sayıda insanın çalıştığı işyerleri ise temizliğin daha dikkatli yapılması gereken yerlerdendir. Şirketimiz işyeri temizliğini fabrika, imalathane, ofis veya büro, sanayi temizliği olarak ayırmıştır. İşyerini durumuna göre eleman sayısını, kullanılacak kimyasalları, cihazları ve temizlik süresini değiştirerek hizmet vermektedir. İşyeri sahipleri temizlik hizmetini şirketimize vermediğinde çok sayıda eleman çalıştırmak, onların maaşlarını ve sigorta primlerini ödemek zorunda olacaktır. Bu durum işveren için masraflı olacaktır. Elemanların maddi yükünü üzerimize alarak çok uygun fiyatlarla hijyenik temiz ortamlar sunmaktayız.

Antalya ofis temizliği

Antalya Temizlik Şirketleri İle Ailenize Daha Fazla Vakit Ayırın

Bayanların çalışma hayatında daha etkin bir rol almaları Antalya temizlik şirketleri yardımına duyulan ihtiyacı artırdı. Eski yıllarda eve temizliğe yardıma birilerinin çağrılması bile tuhaf karşılanırdı. Sanki temizlik evin hanımının asli vazifesi gibi düşünülürdü. Oysa durum böyle değildir. Kadının temizlik yaparak yorulması, rahatsızlanması çocuklarına ve eşine ayıracağı vakitten çalmaktır. Bunu daha yeni farkına varan ülkemizin insanları ekonomik durumların da iyileşmesi ile birlikte temizlik şirketlerinde yardım almaya başladırlar. Alınacak yardım illa günlük olmasına gerek yoktur. Kişinin durumuna göre bu haftalık, aylık veya yıllık olarak değişik periyotlara bağlanabilir. Şirketimiz, ev, ofis, işyeri, yat, apartman, dış cephe, otel gibi her türlü yaşama alanını temizleme konusunda alanının uzmanıdır.

Antalya Apartman Temizliği Nasıl Yapılır?

Kendi dairemizi temizlediğimizde tam kirlerden arınmış olmadığımızdan Antalya apartman temizliği sayesinde kirden, pislikten arınmak mümkün olacaktır. Bazı apartmanlar haftada bir gündelikçi bayanla anlaşıp apartmanın temizliğini yapmaktadır. Bu temizlik maalesef eksik kalabilmekte, paspas altına saklanan tozlar evin içine dolabilmektedir. Şirketimiz apartman temiz apartman temizliğini şöyle yapmaktadır:

  • Binanın büyüğüne göre eleman tahsis ederek işe başlamaktadır.
  • Mekana giden çalışanlar temizlik planlamasını, kullanılması gereken malzeme ve makine tespitini yapar
  • Şirketimizin belli periyotlarla verdiği eğitimler çerçevesinde detaylı temizlik yapılır.
  • Gerekli olduğu durumlarda yapılan sözleşme maddelerinde varsa dış cephe temizliği de yapılır.
  • En sona apartman havalandırılmak suretiyle yöneticiye teslim edilir.