0506 338 07 56

Gelişen Teknolojik Yapısıyla Antalya temizlik şirketleri

Temizliğin insan hayatında sağlık açısından büyük önem arz etmesinden dolayı Antalya temizlik şirketleri bütün teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. En güzel ve kaliteli hizmeti verebilmek için kullanılan malzemelere dikkat edilmelidir.  Temizlik şirketleri genellikle;

Antalya Temizlik Şirketleri

 

  • En temizliği
  • Tadilat temizliği
  • Villa temizliği
  • Zemin ve kristalize mermer temizliği
  • Apartman temizliği
  • İş yeri ve ofis temizliği alanlarında hizmet vermektedir.

Ev, villa gibi yaşanılan alanların temizliği mekanın dolu veya boş olmasına göre değişmektedir. Alanında uzman ekibimiz zeminden duvarlara, tuvaletten balkonlara kadar yaşam alanının her bir metrekaresini büyük hassasiyetle temizlemektedir. Temizlik mekanında en ufak bir eksiklik kalmaması için son gelişmiş teknolojinin eseri olan makineler kullanılır. Ardından kaliteli silme bezleriyle güzelce silinir.

Hijyenin Adı; Antalya Temizlik Şirketleri

Bazı alanların hijyenik olması sağlığı doğrudan etkilediğinden dolayı Antalya temizlik şirketleri bu alanların hijyenine daha bir önem vermektedir. Bu alanlar, mikropların daha fazla barınabildiği tuvalet, banyodur. Tuvalet ve banyonun fayans temizliği ve duvar temizliği, mikrop ve bakterileri yok eden bitkisel maddelerle yapılır. Zeminler öncelikle dökülen madde ile güzelce fırçalandıktan sonra duru su ile arındırılır. Evin diğer zeminleri fırçalama makinesinin ardından vakum makinesi kullanılır. En son paspaslama işlemi ile tek bir toz tanesi kalmayıncaya kadar arındırma işlemine devam edilir. Şayet evde tadilat yapıldıysa temizlikte sıralamaya dikkat edilir. Dağılmış harç, boya kalıntıların kısa sürede temizlenebilmesi için personelimiz öncelikle artıkların ve molozların alandan çıkarılmasıyla işleme başlarlar. Sonrasında özel ürünler kullanılarak diğer aşamalara geçerek mükemmel temizliği bitirirler.

Mermer Cilalamada Antalya Temizlik Şirketleri

Mermer zeminler belli bir zaman kullanıldığında veya üzerinde tadilat yapıldığında parlaklığını zamanla yitirdiği için Antalya temizlik şirketleri mermer cilalama işlemleri yapmaktadır. Mermer son zamanlarda Akdeniz bölgesinde özellikle villaların zeminlerinde çok sık kullanılmaktadır. Mermer zemin üzerindeki pisliklerin vakum makineleri kullanılarak alınmasıyla temizliğe başlanır. Ardında kullanılan temizleme cihazları ve doğal mermere zarar vermeyecek kaliteli doğal ürünler kullanılarak paspaslama işlemi yapılır.  Şirketimizin uzun yıllardır çalışanı olan ekibimiz, hangi ürünü hangi zeminde kullanması gerektiği konusunda düzenli eğitimlere tabi tutulduklarından hiçbir yanlış işlem yapılmadan temizlik bitirilir. Şayet mermer aşınmış ise cilalama özel eğitim sertifikası almış olan personelimiz cilalama işlemi yaparak zeminin yenilenmesini sağlamaktadır. Cilalanacak zeminin öncelikle tam temizliği yapılır, kurutulur en son cilalamaya geçilir.