0532 694 07 56

Göz Alıcı Ofisler Antalya Ofis Temizliğiyle Sağlanır

ofis denilince akla tertemiz ve düzenli mekanlar akla gelmektedir ki ortamı Antalya ofis temizliği firmaları sağlamaktadır. Firmamız göz kamaştırıcı ofis temizliğini isteğe bağlı olarak üç farklı şekilde yapmaktadır:

  • Tek seferlik detaylı temizliktir. Detaylı temizlikte camların iç ve dış temizliği, çerçeve, masa, sandalye, döşeme, tuvalet, mutfak tamamen temizlenip hijyen sağlanmaktadır. Temizlik için gerekli olan bütün kimyasal ürünler, vakum makinesi, süpürge, eldiven, buhar makinesi firmamız tarafından sağlanmaktadır.
  • Haftalık temizliktir. Ofis sahipleri ile yapılan sözleşme gereği belirlenen gün ve saatler aralığında yapılır. 2 veya 4 saat sürmektedir. İlki detaylı olup diğerleri yapılan sözleşme gereği çöp boşaltmasından bulaşık yıkamasına varıncaya kadar temizlenir.
  • Her akşam yapılan temizliktir. Ofisin büyüklüğüne göre çalışan sayısı ayarlanarak mesai bitiminden genellikle 20.00’a kadar yapılır. Gün
  • içerisinde dağılan ve kirlenen kısımlar güzelce temizlenir.

Antalya İş Yeri Temizliği Bizimle Daha Kolay

İnsanların geçimlerini sağlamak için çalıştıkları mekanlar Antalya iş yeri temiği ile hijyenik hale getirilmektedir. Bir fabrika düşünün gün içerisinde belki binlerce insan çalışıyor ve her biri malzeme döküyor, ürün işliyor, etrafı dağıtıyor. Bu işyerinin temizlenmemesi durumunda orada çalışan insanların nasıl bir tehdit altında olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek. Kir ve pis ortamlarda zamanla üreyen bakteriler, mikroplar insan sağlığını tehlikeye sokar. Şirketimiz işyeri çeşidine göre, fabrika, sanayi kuruluşu, imalathane temizlik hizmetler sunmaktadır. Her bir mekanda deneyimli personelimiz 7/24 çalışan işyerlerinde dahi işin aksamasına meydan vermeden temizliklerini yapmaktadır. Kullandığımız malzemelerin kalitesi, personelimizin tecrübesi ve kullanılan cihazların son teknoloji olması temizliği kolaylaştırmaktadır.

Güvenli Antalya Temizlik Şirketleri

Birisine iş yaptırmanın en kötü yönün nasıl yapacağından emin olamamaktır ki Antalya temizlik şirketleri alanından kendini kanıtlamıştır. Evinizi, ofisinizi, fabrikanızı, apartmanınızı hiç tereddüt etmeden bizlere emanet edebilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe, deneyimli personel, kaliteli temizlik malzemeleri, son model makineler ile en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Emanet edilen ortamını aklınızda en ufak bir şüphe kalmadan, mis kokuları içerisinde, hijyen kuralları sağlanmış bir şekilde teslim etmekteyiz. Şirketimiz, ev, işyeri, ofis, dış cephe, inşaattan çıkmış yaşam alanları, yat, apartman temizliğini bütün sorumluluklarını üstelenerek yapmaktadır.