0532 694 07 56

Güvenilirliğiyle Antalya Ofis Temizlik Şirketleri

Son zamanlarda artan talep üzerine açılan şirketler arasında uzun yıllardır sektörde hizmet vermekte olan Antalya temizlik şirketleri yerini korumaktadır. Temizlik şirketinin verdiği hizmetin kalitesini öğrenmenin en kolay yolu daha önceki müşterilerinden bilgi almaktır. İnsanlar yaşam alanlarını emanet edecekleri şirketlere güvenmek istemektedir. Şirketimiz temizliğinin kalitesi kadar güvenilirliği ile de ün yapmıştır.

Antalya Ofis Temizlik Şirketleri

Temizlik şirketlerinin sayısında artış gözlendiğinden seçim yaparken dikkatli olunmalıdır. Tercih yaparken dikkat edilmesi gerekenler:

  • Şirketin resmi internet sitesinin olup olmadığı
  • İnternet sitesinde resmi olarak gösterilen referans bilgileri
  • Şirketin sabit telefon numarasının sitede verilmiş olması
  • Temizlik şirketinin açık adresinin verilmesi
  • Temizlik sektörüne dair bulunması gereken belge ve sertifikaların yayınlanmış olması

Antalya Temizlik Şirketleri Kalitesi

Hijyen, insan sağlığını etkileyen en önemli faktörler arasında yer aldığından Antalya ofis temizlik şirketleri desteği alınmaktadır. Bayanlar temizlik için saatlerini ayırmaktadır. Bu saatler içerisinde yapılan temizliğin hijyenik olup olmadığını ise bilmek zordur. Şirketimiz uzun yıllar temizlik sektöründe olduğundan hijyen için kullanılması gereken ürünleri ve makineleri çok iyi bilmektedir.

Son teknoloji ile geliştirilmiş olan makineler yaşam alanlarını daha hızlı temizlemektedir. Hızlı yapılmasına rağmen kullandığımız natürel ürünler mikropların, bakterilerin ve maytların daha hızlı yok olmasına neden olur. Banyo, tuvalet ve lavabolar mikropların en fazla üredikleri yerlerdir. Şirketimiz bu alanlara büyük itina gösterir. Elemanlarımız özel ilgi isteyen yerleri verdiğimiz eğitimler sayesinde profesyonelce temizlemektedir.

Antalya Apartman Temizliği için Tercihiniz

Ülkemizin ünlü tatil merkezlerinden olduğundan Antalya apartman temizliği daha büyük önem arz etmektedir. Antalya, Akdeniz kıyılarında rutubetin ve nemin fazla olduğu bir ilimizdir. Kentteki binalarda ister istemez rutubetten kaynaklı bazı kirler söz konusu olmaktadır. Özellikle sadece tatil zamanında kullanılan binalarda bu durum daha fazla olmaktadır. Rutubetin artıp zararının fazlalaşmaması için şirketimizin hizmetlerine ihtiyaç vardır.

Apartmanların en fazla kirlenen alanlarından temizliğe başlamaktayız. Öncelikle deneyimli personelimiz ortalıkta bulunan kaba kirleri süpürür. Süpürme işleminin ardından silinmesi gereken alanlara geçilir. Asansör kabini, çerçevesi, posta kutuları, ilan panoları, camlar, pencereler, kapı önleri, merdiven korkulukları ve basamakları güzelce silinir. Sözleşmede belirlenen bütün temizlik bitirildikten sonra bina havalandırılır. Ardından parfümlenerek temizlik sona erdirilir.