0532 694 07 56

Hızlı Temizliğin 4 Yolu

Ev temizliğinden kendinize ve ailenize zaman ayırmak sizin için mümkün. Nasıl mı? şimdi size bunun nasıl olduğunu açıklayalım. Evinizi uzun süredir temizlemiyorsanız dahi Antalya temizlik şirketleri  içerisinde önemli bir yere sahip Detay temizlik olarak size bazı yöntemler geliştiriyoruz. Hızlı temizliğin 4 yolu ile evinizi kısa sürede tertemiz ve düzenli bir hale getirmeniz sizin için kolay olurken zamanınızı da almayacak bir iş haline gelecektir.

Antalya Temizlik Şirketleri

1. Yer Temizliği Pratikliğinde Son Nokta

Ev döşemeleriniz laminat ya da tahta olsun sürekli üzerinde gezildiği için tozlara maruz kaldığı gibi aynı zamanda da sürekli lekeler ile karşı karşıya kalmaktadır. Dolayısıyla da ne kadar silerseniz silin çoğu zaman yer temizliğinde istediğiniz pürüzsüz görüntüyü yakalayamayabilirsiniz. artık bunu sorun olmaktan çıkaran bir yöntem var hemde hepimizin çok rahat uyglayabileceği bir yöntem yani sirke.

  Yer döşemelerinizin temizlikten sonra pürüzsüz ve ışıl ışıl parlak bir görüntüye sahip olmasını istiyor iseniz işinizi kolaylaştıracak en büyük yardımcınız sirke olacaktır. Hazırladığınız suyun içerisinde ilave edeceğiniz birkaç damla sirke, ev döşemelerinizin temizlikten sonra lekesiz ve ışıl ışıl parlak bir görüntüye sahip olmasını sağlayacaktır.

2. Cam Temizliği Artık Çok Kolay

 Evinizde bulunan camların yanı sıra birçok cam eşyanız da olabilir. Bildiğiniz üzere camlar, en ufak bir dokunuşta leke tutan ve temizliği genel olarak son derece zor bilinen alanlardır. Ancak birçok Antalya temizlik şirketleri tercihinde de olduğu gibi cam temizliğinde orlon bez kullanır iseniz cam temizliğiniz kısa sürede kusursuz bir şekilde tamamlanmış olacaktır. Tabi burada pek çok farklu yöntem bulunmaktadır. Şimdi biz sizlere en basit olanını verelim.

Pencere camlarınızın temizliği için ise mutlaka tuz kullanmalısınız. Temizlik suyuna ekleyeceğiniz birkaç fiske sofra tuzu, pencere camlarınızın lekesiz ve tertemiz olmasını sağlayacaktır.

3. Eşyalarınızdaki Etiketleri Kolayca Çıkarın

Özellikle satın aldığınız mutfak eşyalarınızın mutlaka bir tarafında etiket vardır ve çoğu zaman da ne yazık ki bu etiketleri tamamen çıkartmak işkence haline gelebilir. Bu durumda işinizi bir fön makinesi ya da çok az bir yağ ile kolaylaştırabilirsiniz.

Etiket üzerine fön makinesi tuttuğunuzda hava etkileşimi ile etiket kendi kendine kalkacaktır. Eğer fön makineniz yok ise bu durumda da etiketin üzerine bir damla yağ damlatıp beklettiğinizde de etiketin kolay bir şekilde çıktığını göreceksiniz. Bunlar haricinde Antalya temizlik şirketi olarak biz buhar makinesi de kullanmaktayız.

4. Mutfak Eşyalarınızda Bir Numaralı Temizlik Yardımcınız

Tencerece ve benzeri gibi mutfak eşyalarınız ise ve yağa çok fazla maruz kalan eşyalardır. Çoğu zaman bu eşyaların temizliği zor olsa da artık limonun yardımı ile çok kolay hale gelecek. Limon kabuklarını güneşli bir ortamda kurutup özellikle çelik tencere ve tavalarınızı ovarak benzersiz ve kusursuz bir temizlik sağlayabilirsiniz.