0532 694 07 56

Kolay cam temizliği için püf noktalar

Efendim ev temizliği deyip geçmemek lazım. Sonuçta atalar sözünün de dediği gibi “aslan yattığı yerden belli olur”. Yani demek istiyorum ki temizlik mühim mevzuu; hele de evin dıştan yansıması olan pencere camlarının temizliği!

Şimdi sizlere Antalya temizlik şirketleri içerisinde önemli bir yer edinmiş firma olarak ev temizliği hakkında brir kaç püf okta vereceğim. Her işin olduğu gibi temizliğin de kendine has püf noktaları var; bilmek, bilmiyorsak öğrenmek, bu kadarla kalmayıp uygulamaya geçirmek ve benim gibi çalışan bir hanımsanız uygulamaya geçirecek güvenli elleri bulup güzel yuvanızı gönül rahatlığıyla onlara teslim etmek gerek. İşte bu güvenilir ve de işinin ehli ellerden birinin adı “Antalya Detay Temizlik”.

Antalya Temizlik Şirketleri

Düğün olur, bayram olur, kız istenir, misafir gelir ve biz kadınlar evimizi büyük bir gurur ve ihtişamla sergileyelim isteriz veya sadece çayımızı kahvemizi alıp cam balkonumuzda kitap okumak ya da ne bileyim dışarıyı seyretmek isteriz; fakat o da ne? Şu camların üzerinde gördüğümüz şeyler su lekeleri ve kuruluma bezinin izleri mi yoksa? Çok katlı bir apartmanın hatırı sayılır derecede yüksek bir katında oturup, çabalayıp didinerek temizlediğimiz o camlardaki lekeleri görmeyi hak edecek ne yaptık biz? İşte bu soruyla tekrar karşılaşmamanın bir yolunu ararken tanıştım Detay Temizlik firmasıyla tanıştığıma da çok memnun oldum. Efendim, işinde profesyonel olan bu insanlar kolay cam temizleme için püf noktalar bulmuşlar, o kadar ki benim o korkarak sildiğim üstelik de temiz olsun diye koca bir pazar günümü cam –ki evimde birazdan fazla cam mevcuttur. Silmeye ayırdığım zamanı yarıya düşürmekle kalmayıp baka baka doyamadığım bir temizlik yaptılar. Ellerine sağlık! Firmadan çok memnun kalınca yine bir ev-ofis tarzında olan iş yerime de gelmelerini talep ettim kendilerinden, sağ olsunlar oranın da Fransız tarzı uzun ve yine çokça olan camlarını kısa zamanda ve maharetle tertemiz yaptılar. Şimdi çalışırken ve bu satırları yazarken camıma vuran güneşim ve tertemiz pencerelerimin tadını çıkarıyor ve bu ilgili, yetenekli ve uzman firmaya tekrar tekrar teşekkürler ediyorum.

Başta da belirttiğim gibi temizlik mühim mesele, bu yüzden bendeniz naçizane; bir an evvel bu firmayla tanışın derim!