0506 338 07 56

Konyaaltı temizlik şirketleri Mikroplarla Savaşır

Gözle görülmeyen fakat insan sağlığını tehdit eden mikroplarla savaşma adına Konyaaltı temizlik şirketleri en başarılı mücadeleyi vermektedir. Yaşadığımız alanlarda zamanla oluşan kirler ve pisliklerde mikroplar, bakterileri ve maytlar yaşamaktadır. Elle silinen halılar ve koltuklar dışarından temizlenmiş gibi görünse de içine nüfuz eden maytlardan ve diğer mikroplardan arındırılmış olmaz. Hijyenin sağlanması için yüksek emişli makinelere ve özel temizlik ürünlerine ihtiyaç vardır.

Konyaaltı Temizlik Şirketleri

Yöntemi ve ürünleri bilinerek yapılan temizlikler sadece görüntüde esasında hijyen sağlar. Şirketimiz, personeline belli aralıklarla eğitim vererek yapılan temizliğin esaslı olması için gerekli çalışmaları gerçekleştirir. Yeni çıkan ürünler ve gelişmeler takip edilerek mükemmeliyet yakalanır. Yılların tecrübesi ve yeniliklerle geliştirilen firmamız yaşam alanlarını mikroplardan arındırır.

Konyaaltı Apartman Temizliği Sözleşmesi

Yönetici, binanın ihtiyacına göre Konyaaltı Apartman temizliği hizmetlerinden günlük, haftalık, aylık, yıllık gibi periyotlarla yararlanmak üzere sözleşme imzalar. Her apartmanda yaşayan insan sayısı farklılık gösterdiğinden ve maddi sebepler düşünülerek farklı zamanlarda temizlik yaptırılmak istenebilir. Bundan dolayı şirketimiz tercihe bağlı olarak farklı periyotlarda hizmet verir. Hizmetimiz yönetici ile yaptığımız sözleşmeye bağlı kalarak gerçekleştirilir. Temizlik sistemimiz:

  • Temizliğe başlamadan önce apartmanın büyüklüğü ve yapı malzemesini öğrenmek için bir ekip gönderilir.
  • Binanın büyüklüğüne göre personel, yapı malzemelerine göre temizlik ürünleri ayarlanır.
  • Sözleşmeden belirlene saatte personelimiz hazır olur.
  • Detaylı ve eksiksiz yapılan temizlik şeflerimiz tarafından kontrol edilir.
  • Doldurulan formun yöneticiye teslim edilmesiyle temizlik tamamlanır.

Uygun Fiyatlı Konyaaltı Ofis Temizliği

İş yapılan alanların genişlemesinden dolayı Konyaaltı ofis temizliği hizmetlerine daha fazla ihtiyaç duyulmaya başlandı. İşyerleri küçükken gündelikçi bir bayan alanın temizlenmesi için yeterli olmaktaydı. Oysaki günümüzde bir kişinin ofis temizliğini yapabilmesi nerdeyse imkansızdır. Ofis denilince iş personelinin çalıştığı alanlar, mutfak, tuvaletler, holler, müdür odası, toplantı odaları kastedilir. Geniş bir alan oluşturduğundan şirketimiz alanın büyüklüğüne göre eleman tayin etmektedir.

Ofis temizliği ihtiyacının artmasından dolayı şirket sayıları da arttı. Rekabetin oluştuğu sektörde doğal olarak fiyatlarda bir düşüş yaşandı. Müşterilerimizin faydasına olan bu durumla şirketimizin kaliteli hizmetini uygun fiyatlarla alma fırsatı doğmuş oldu. İş dünyasındaki itibarını korumak isteyen ofisler şirketimizin hizmetlerini almayı tercih etmektedir.