0532 694 07 56

Tam Hijyen Konyaaltı Temizlik Şirketleri İle Sağlanır

Temizlik büyüğü ile küçüğü ile insanların sağlıkları açısından büyük önem arz ettiğinden Konyaaltı temizlik şirketleri arasında bulunan firmamız hijyeni sağlamak adına hassasiyet göstermektedir. Temizlik uzmanlık gerektiren bir iştir. Uzmanlığını bilmeden, üstün körü yapılan temizlikler zamanla eşyalar üzerinde birikerek insanların hayatını tehdit eden mikrop, bakteri ve maytları yok etmemektedir. Ortamın derli toplu olması hijyenin sağlandığı anlamına gelmemektedir. Firmamız hijyeni tam sağlayabilmek için buharlı makineler ile kanepe, koltuk gibi oturulan ve devamlı kullanıldığı için kirlenen bütün eşyaları temizleyip, aklamaktadır. Evinde emekleyen bebeği olanlar için durum daha bir önem arz etmektedir. Bebekle ilgilenirken temizlik yapmak zor olacağından bebeğiniz için en hijyen ortamı çok kısa sürede teslim ederiz.

Konyaaltı Temizlik Şirketleri

 

Konyaaltı Temizlik İşlemleri İçin Ürün Seçimi

Temizliğin nasıl yapıldığı kadar kullanılan ürünler de önemli olduğundan Konyaaltı temizlik işlemlerinde kaliteli ve organik ürünler kullanmaktayız. Havanın kirlenmesi, kullanılan kimyasal malzemeler insanlarda solunum hastalıklarına neden olmaktadır. Bazı ev hanımları solunum rahatsızlıklarından dolayı temizlik ürünleri kullanamamakta ve temizlik yapmakta zorlanmaktadır. Temizlik yapmak zaman ister. Fakat doğru ürün seçimi daha büyük bir zaman ister. Bizler firma olarak en kaliteli ve en zararsız ürünleri kullanmaktadır. Temizliğin nerden başlanıp nasıl yapılacağına dair düzenli verilen eğitimler yaptığımız temizlikten yüzde yüz müşteri memnuniyeti elde etmemizi sağlamaktadır. Ofisler, evler, kamu kuruluşları, apartmanlar, fabrikaları kusursuz şekilde temizleyerek müşterimize teslim etmekteyiz. Telefon ile ulaşmak mümkün olup belirlediğimiz saatte gelip vaat ettiğimiz saatte temizliğimizi bitirmekteyiz.

Ayrıntılı İşlemler İçin Konyaaltı Temizlik Firmaları

Temizlik yapanlar evi dip köşe temizlemeyi başarırlar fakat peteklerin arkası gibi ayrıntılı ve ince temizlik için Konyaaltı temizlik firmaları arasında gözde olan firmamızdan destek almanız sizlerin yararına olacaktır. Çünkü temizlik yapıldığı halde elin ulaşamadığı yerlerde kalan kirler ve pislikler etrafa yayılmaktadır. Bu da yapılan temizliğin hükmünün kaybolmasına neden olmaktadır. Petek arkaları, apartman boşlukları, dış cepheler, koltuklar, halılar, zeminlerin yıkanması, duvarların silinmesi, yüksek tavanlı evlerde tam boy camların silinmesi işlerini gelişmiş son model cihazlarla yapmaktayız.  Temizliklerimizde;

  • Mutfak için yağ çözücü
  • Genel temizlik için ahşap temizleyici, mineralli temizleyici sıvı, cilalar,
  • Banyolar için kir ve kireç çözücü, sert zemin temizleyici
  • Camla için camsil
  • Mikrofiber toz bezleri
  • Buhar, Süpürge ve yıkama makineleri kullanmaktayız.